Продаж нової 2-кім. квартири в новобудові м. Львів вул. Шевченка, 60 (ЖК "Семицвіт")

Львів | Додано: 20 травня 2021, номер: 3110

Продаж нової 2-кім. квартири в новобудові м. Львів вул. Шевченка, 60 (ЖК "Семицвіт"), 89 000$

Львів | 20 травня 2021, номер: 3110, просмотры: 17217

Адреса: Львів, район Галицький, Шевченка 60, показати на карті

  • Кімнат:
  • Площа, м2: 58 м2
  • Поверх:
  • Поверхів: 12 
  • Стан: Євроремонт 
  • Тип будівлі: Новобудова (здана) 
  • Стіни: Цегла 
  • Пропозиція від: Агентство 
Продаж нової 2-кім. квартири в новобудові м. Львів вул. Шевченка, 60 (ЖК "Семицвіт"). Площа 58 кв. м. Поверх 7/12ц. Новобудова. В квартирі зроблений якісний ремонт. В коридорі та кімнатах постелений дубовий паркет. Меблі та побутова техніка нові. Є парковка та дитячий майданчик. Територія закрита, ведеться відеонагляд. Є консьєрж. Поруч є школа, садочки, магазини (Сільпо), ринок та ін. В пішій доступності центр міста.
В мікрорайоні, де розташувався житловий комплекс «Семицвіт» у Львові по вулиці Шевченко, 60 мешкати не тільки цікаво, але й безпечно. Замкнута прибудинкова територія, наявність контролю доступу, а також консьєрж-служба в кожному під’їзді забудови не дозволять нікому зі сторонніх потрапити в її двір. Мешканці та їхні діти будуть в безпеці і в день, і вночі. Окрім систем безпеки, на території будинку знаходиться гостьовий та підземний паркінг на кілька рівнів. Окрім автомобільної стоянки, облаштовані місця для зберігання велосипедів. «Семицвіт» – житловий комплекс для дорослих і малечі, тому на його території є все для їх дозвілля: дитячий та спортивний майданчик, газони, лавки, на яких можна проводити увесь вільний час.
ВЛАСНА ПОВНОЦІННА ІНФРАСТРУКТУРА
Передбачено ряд об’єктів інфраструктури: власний торговий центр з зоною фудкорт, вже працюють два дитячі садочки, футбольне поле на даху багаторівневого паркінгу та спортзал.
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ
Семицвіт це найбільший та унікальний житловий комплекс, який розташований в центральній частині міста Львова. До Оперного театру – 15 хвилин ходьби. Проте це тихий та зелений район міста.
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА
ЖК «Семицвіт» будується за сучасними технологіями з використанням тільки високоякісних будівельних матеріалів.
КОМФОРТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЖИТТЯ
Будинки житлового комплексу відповідають усім критеріям сучасного помешкання з презентабельні вестибюлями, колясочними та пандусами. Усі квартири комфорт класу з раціонально за проектованими площами.
ЗАКРИТА ТЕРИТОРІЯ
У ЖК «Семицвіт» жити безпечно. Огородження комплексу, контроль доступу на територію, консьєрж-служба в кожному під’їзді.
ЗОНИ АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ВІДПОЧИНКУ
Мешканці ЖК можуть проводити своє дозвілля на прибудинкових майданчиках: ігровий для дітей молодшого віку, окремий спортивний майданчик для дітей старшого віку, а також майданчик для занять спортом чи зелені зони для тихого пасивного відпочинку.
Зв'яжіться з автором оголошення
АН Весь Львів
Viber
+3xxxxx
Коментарі 0
Щоб опублікувати свій коментар, Ви повинні зареєструватися або увійти.

Інші схожі оголошення
Продаж квартир
82 430$
2-кімнатна, 12/14, 74.94 м²

Продаж 2-ох кім квартири

Львів, Франківський
Сьогодні
1:00
Продаж квартир
48 000$
1-кімнатна, 8/10, 37 м²

Продаж 1-кім. квартири Львів, вул. Роксоляни (Левандівка). Чешка, площа 37 кв.м., поверх 8/10ц....

Львів, Залізничний
Вчора
17:28
Продаж квартир
65 000$
2-кімнатна, 1/5, 55 м²

Продаж 2-кім. квартири Львів, вул. Патона (Чешка). Поверх 1/5ц., площа 55 кв.м., вікна виходять в...

Львів, Залізничний
Вчора
16:05
Продаж квартир
95 000$
2-кімнатна, 2/3, 60 м²

Продаж 2-кім. квартири Львів, вул. Снопківська (Кубійовича). Поверх 2/3ц., площа 60 кв.м.,...

Львів, Галицький
Вчора
15:37
Продаж квартир
42 000$
2-кімнатна, 1/4, 42 м²

Продаж 2-кім. квартири Львів, вул. Каховська (Патона). Поверх 1/4ц., площа 42 кв.м., під вікном...

Львів, Залізничний
Вчора
12:41
89 000$
АН Весь Львів
офлайн
користувач
на сайті з 17 лютого 2017
Всі оголошення автора
Тел.
38x xxx xxxx
Viber
+3xxxxx
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
17217 переглядів оголошення
0 сьогодні
Подивитися статистику