Объявление снято с публикации
24 января 2026

Оренда 1-кім. квартири Львів, вул. Замарстинівська 127 (ЖК Барселона Новобуд)

Львов | Добавлено: 1 мая 2023, номер: 5757

Оренда 1-кім. квартири Львів, вул. Замарстинівська 127 (ЖК Барселона Новобуд), 500$

Львов | 1 мая 2023, номер: 5757, просмотры: 4887

Адрес: Львов, район Шевченковский, Замарстинівська 127, показать на карте

  • Комнат:
  • Площадь, м2: 33 
  • Этаж:
  • Этажей:
  • Состояние: Люкс 
  • Тип здания: Новостройка 
  • Отопление: Индивидуальное 
  • Предложение от: Агентство 
Оренда 1-кім. квартири Львів, вул. Замарстинівська 127 (ЖК Барселона Новобуд). Поверх 2/9ц., площа 33 кв.м., перша здача. Будинок зданий у 2021 році, заселений, є підземний паркінг. Ізольована спальня і кухня-студіо, індивідуальне опалення, підігрів підлоги, кондиціонер, якісний ремонт, повне наповнення новою побутовою технікою, 2 розкладні ортопедичні дивани 1600х2000.
Біля житлового комплексу Barcelona зручна транспортна розв'язка: хвилина пішки до зупинок маршрутки №39 на вулиці Замарстинівській та трамваю №9 на вулиці Торф'яній, 3 хвилини пішки до вулиці Липинського та зупинок автобусів № 1А, №9, №53, №114, №121, №165, №167, №180А, №183, №184, №277, а також маршруток №25, №28, №39 та №57. Від комплексу до історичного центру Львова на авто можна доїхати за 10 хвилин.
На нижньому поверсі комплексу розмістять об'єкти комерційної інфраструктури: кафе та магазини різного профілю. Поруч з будинком купувати продукти можна у супермаркеті «АТБ-Маркет» та пекарні Baker shop, а також у супермаркетах «Ашан» та Sviy Market — 14-15 хвилин пішки або у гіпермаркеті «Ашан» та супермаркеті «АТБ-Маркет», до яких 4 хвилини на авто. До Краківського ринку з фермерською продукцією, свіжими фруктами та овочами автомобілем 6 хвилин.
Піша прогулянка до найближчого торгового центру «Інтерсіті» триватиме 12 хвилин. Чотири нижні поверхи комплексу займають магазини різного профілю, 5 та 6-й — ділова частина, а весь 7-й поверх — зона харчування та розваг. А за 3 хвилини на авто від житлового комплексу Barcelona розташований спеціалізований спортивний ТРЦ Spartak, в якому працюють супермаркет «Сільпо», 7-зальний кінотеатр Multiplex з дитячою зоною та Sportlife з басейном олімпійського стандарту.
Для ранкових пробіжок за 8 хвилин пішки від будинку парк ім. 700-річчя Львову, а прогулявшись 12 хвилин можна потренуватися у спортивному комплексі Sport Life Львів на вулиці В'ячеслава Чорновола. За 3-4 хвилини на авто можна доїхати до тренажерної зали Forever, фітнес-клубів Pozytyv та Estet.
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты

Долгосрочная аренда 1-комнатной квартиры во Львове, Замарстинівська 127, район Шевченковский. Снять на длительный срок 1-комнатную квартиру во Львове, Замарстинівська 127