Объявление снято с публикации
13 января 2026

Оренда 3-кім. квартири Львів, вул. В. Великого (Кн. Ольги АТБ)

Львов | Добавлено: 20 апреля 2023, номер: 5667

Оренда 3-кім. квартири Львів, вул. В. Великого (Кн. Ольги АТБ), 18 000 грн.

Львов | 20 апреля 2023, номер: 5667, просмотры: 6824

Адрес: Львов, район Франковский, Володимира Великого, показать на карте

  • Комнат:
  • Площадь, м2: 65 
  • Этаж:
  • Этажей:
  • Состояние: Евроремонт 
  • Тип здания: Чешка 
  • Отопление: Индивидуальное 
  • Предложение от: Агентство 
Оренда 3-кім. квартири Львів, вул. В. Великого (Кн. Ольги АТБ). Поверх 6/9ц., площа 65 кв.м. В квартирі є необхідна побутова техніка, власне опалення, інтернет. Дві кімнати ізольовані, одна прохідна, всього 6 спальних місць.
Біля будинку зручна транспортна розв'язка — до центру на авто 10 хвилин.
Якщо потрібні продукти — поруч супермаркети та ринок: 1 хвилина до «АТБ» та продуктового магазину «Треш», а до «Сільпо» та «Арсену» пішки 15 хвилин .
Також на відстані 5 хвилин пішки дитячий садочок №134, до садочків «Веселка» та №155 10 хвилин, а за 13 хвилин можна дійти до садка №73. Прогулятися на уроки школяри зможуть також пішки: до школи №2 — 6 хвилин, до школи №36 — 5 хвилин, 5 хвилин до шкіл №31 та №48.
Побудувати маршрут для пробіжки можна через парк або стадіон «Динамо», який розташований за декілька хвилин пішки від комплексу. Поруч - парк «Горіховий гай».
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты

Долгосрочная аренда 3-комнатной квартиры во Львове, Володимира Великого, район Франковский. Снять на длительный срок 3-комнатную квартиру во Львове, Володимира Великого