Як вигідно продати квартиру у Львові: лайфхаки, ремонт, home staging

Грамотна передпродажна підготовка допоможе вигідно продати квартиру
Грамотна передпродажна підготовка допоможе вигідно продати квартиру

Привіт, продавцю! Мрієш продати квартиру у Львові якомога дорожче? Тоді тобі знадобляться наші поради. Ми розповімо, як зробити житло привабливішим і збільшити його вартість. Поїхали!

Ремонт: за і проти

Кожна квартира знайде свого покупця. Але щоб продати житло вигідно, треба виділити його серед конкурентів. І тут на допомогу приходить ремонт! Проте перш ніж братися за інструменти, врахуй кілька факторів:

 • Загальний стан квартири — чи є серйозні дефекти, несправності, зношеність
 • Розташування об'єкта — «свіжіший» ремонт потрібен житлу не в топових локаціях
 • Терміновість продажу — якщо часу обмаль, можна обійтися косметичними змінами
 • Ситуацію на ринку — якщо попит перевищує пропозицію, ремонт не обов'язковий

Якщо стан квартири плачевний — шпалери відстають, сантехніка тече, а ремонту 100 років, варто освіжити житло. Це підвищить його ліквідність та вартість на 10-20%. Але не захоплюйся дизайнерськими експериментами — нейтральні тони і бюджетні матеріали цілком підійдуть.

Передпродажна підготовка: must-have кроки

Навіть якщо на капітальний ремонт часу чи грошей немає, ти все одно можеш вигідно продати квартиру. Просто приділи увагу передпродажній підготовці:

 1. Наведи лад у під'їзді та біля будинку. Адже перше враження — найважливіше. Просто прибери, постав квіти на вікна, протри дзеркала.
 2. Позбудься непотребу всередині. Викинь або полагодь старі меблі, звільни простір від зайвих речей. Покупець має уявити себе у цій квартирі.
 3. Зроби косметичні зміни. Нові штори у ванній, свіжа фарба, стильні подушки на дивані — і от житло вже виграшно виділяється з-поміж інших.
 4. Усунь очевидні недоліки. Бо на них обов'язково вкаже покупець, щоб знизити ціну. Дрібний ремонт зробити простіше, ніж торгуватися.

Ці нехитрі дії зроблять квартиру затишнішою та привабливішою. А ти зможеш сміливо просити за неї вищу ціну.

Професійна допомога: кого залучити

Продаєш елітне житло? Найми дизайнера інтер'єрів! Він чудово розуміється на техніці home staging (передпродажної підготовки). Фахівець підкреслить всі переваги квартири і зробить її магнітом для покупців.

Не завадить і консультація ріелтора, що спеціалізується на твоєму сегменті нерухомості. Він допоможе визначити оптимальну ціну та аргументувати її для покупця. Головне — не переплачуй за послуги і не підписуй довгий ексклюзивний договір.

Ризики завищення ціни на квартиру

Плануєш продати житло дорожче ринкової вартості? Будь готовий до того, що угода затягнеться. Ось чому:

 • Покупців на переоцінену нерухомість небагато, особливо зараз
 • Що довше квартира у продажу — то менше до неї інтересу
 • Ріелтор втрачає мотивацію, бо не може швидко закрити угоду і отримати гонорар

Тому зважуй усі за і проти. Інколи краще трохи знизити ціну, але продати квартиру швидше. Прорахуй можливий прибуток за різними сценаріями. І обери той, що принесе найкращий результат.

Тепер ти озброєний лайфхаками, як продати квартиру у Львові вигідно. Зроби її привабливою для покупців, встанови справедливу ціну — і успіх гарантовано! А якщо потрібна допомога — звертайся до фахівців з нерухомості на Mistechko.com. Вдалого продажу!

Home staging від професійного дизайнера перетворить житло на магніт для покупців

Home staging від професійного дизайнера перетворить житло на магніт для покупців

Назад до новин Наступний запис