Пошук в регіоні: Всі регіони

Статті та новини про ринок нерухомості

Подаруйте своїй родині найкраще: придбайте або орендуйте заміський будинок в гарному місці! Це зручно робити разом з порталом нерухомості «Містечко». Наша дошка оголошень спеціалізується на продажі та оренді нерухомості в передмісті Львова. На сайті ви можете побачити перелік актуальних пропозицій. Зателефонуйте нашим партнерам, коли вам сподобається який-небудь будинок, аби дізнатися подробиці про об’єкт.

Читати далі

Дуже часто автомобіль є для нас повноправним членом сім'ї, який вимагає серйозних фінансових вливань. Кожен з автолюбителів намагається зробити так, щоб якомога довше продовжити термін експлуатації свого автомобіля. А це означає, що потрібно заздалегідь подбати про хороший гараж.

Місце зберігання транспортного засобу обов'язково має бути сухим і надійним.

Читати далі

Найбільш ліквідний товар на первинному ринку нерухомості масового сегмента — новобудови економ-класу. Попит на бюджетні метри у 2018 році досягав 53 %. Квартири здебільшого розкуповувалися на стадії будівництва.

Розглянемо, які вимоги пред’являються до об’єктів цього класу, а також переваги і недоліки, які, ймовірно, придбає власник житла.

Читати далі

Попит на ринку оренди квартир завжди був на досить високому рівні, і тенденції до його зниження не передбачається. Знайти охочого зняти демократичну за ціною «однушку» або «двушку» не складе труднощів.

Серед бажаючих - студенти і молоді фахівці, які приїхали підкорювати Львів, молодята або просто дорослі діти, які будують своє власне самостійне життя.

Читати далі

У країні склалася важка економічна ситуація, що негативно відобразилося на ринку нерухомості. Попит є, але його не можна порівняти з тим, який був ще кілька років тому.

Але в цьому є і позитивні сторони. Ціни на ринку нерухомості трохи стабілізувалися і розраховувати на їх швидке зростання або падіння не доводиться. 

Читати далі

Теги

Усі новини, статті та корисна інформація на ринку Львова, України та світу. Поради з пошуку нерухомого майна. Що потрібно знати і які документи потрібні при купівлі або оренді квартир, будинків, земельних ділянок. Всі відповіді та іншу корисну інформацію ви знайдете на порталі з нерухомості Містечко.